Przebierz się za elfa, Śnieżynkę, Mikołaja. Mogą to też być sanie, worek prezentów albo renifer i wskocz z nami do wody!

Data:
08 gru 2019,
o godz.: 11:30

Miejsce:
Pogoria III,
ul. Malinowe Górki,
Dąbrowa Górnicza


Pogoria Morsuje dla dzieciaków, zróbmy dzieciom lepsze Święta!

Pogoria Morsuje dla dzieciaków, to wspólne wydarzenie Fundacji Godne Życie, Pogoria Morsuje oraz Aktywnej Dąbrowy. Przebierz się za elfa, Śnieżynkę, Mikołaja. Mogą to też być sanie, worek prezentów albo renifer. No i najważniejsze, wskocz z nami 8 grudnia punktualnie o 11:00 do wody!

Przy okazji podaruj dąbrowskim dzieciakom trochę uśmiechu, przynieś słodycze i przybory szkolne. Wspólne morsowanie to wydarzenie towarzyszące Świątecznej Zbiórki Słodyczy.

Pamiętajcie, że nie wszystkie dzieci podczas Świąt Bożego Narodzenia będą miały okazję wspólnie z rodziną zasiąść przy suto zastawionym stole, obdarować się prezentami i cieszyć się z tego, że są razem. Wielu z nich dotkliwie doskwiera ubóstwo. Decydując się na ten pełen życzliwości gest podarujemy dzieciom nie tylko symboliczny podarunek, ale przede wszystkim uśmiech oraz wiarę w to, że są jeszcze ludzie gorącego serca, którym nieobojętny jest ich los.

Więcej informacji o imprezie Pogoria Morsuje dla dzieciaków!, znajdziecie w wydarzeniu na FB. Zachęcamy Was również do polubienia naszego facebookowego profilu, abyście zawsze byli na bieżąco z naszymi informacjami.


Jako Stowarzyszenie Aktywna Dąbrowa zajmujemy się nie tylko biegami! Dowiedz się w więcej o realizowanych przez nas projektach dla młodzieży.

Last modified: 29.08.2023
Close