Zapraszamy całe rodziny na sportowy piknik.

Data:
27 paź 2018,
o godz.: Cały dzień


Zapraszamy całe rodziny na sportowy piknik. Na festynie rodzinnym – sport łączy pokolenia, chcemy Wam pokazać, że sport można uprawiać bez względu na wiek i umiejętności, a wspólna aktywność fizyczna może być świetną integracją całych rodzin od najmłodszych do najstarszych.

Piknik odbędzie się na terenie obiektu sportowego przy Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi im. A. Szklarskiego a wśród atrakcji przewidzieliśmy zarówno pokazy ratownicze, jak i zajęcia z trenerami ale przede wszystkim chcemy Wam pokazać, ze wspólny sport to nie tylko bieganie czy jazda na rowerze. Aktywność fizyczna może mieć wiele odsłon.

Pamiętajcie o tym aby zabrać ze sobą stroje sportowe i obuwie zmienne. Jeśli będziecie chcieli skorzystać z zajęć na basenie to również strój kąpielowy.

  • 11:00 – 13:00 – Rodzinny CrossFit z trenerem personalny Kamilem Węgrzynowiczem
  • 11:00 – 13:00 – Pokaz ratownictwa medycznego
  • 11:00 – 13:00 – Pokazy ratownictwa wodnego
  • 11:00 – 13:00 – Gry i zabawy ruchowe
  • 12:00 – 13:00 – Pokaz karate i technik samoobrony

Więcej informacji o Sport łączy pokolenia, aktualności oraz przede wszystkim zdjęcia z imprezy znajdziecie w wydarzeniu na FB. Zachęcamy Was również do polubienia naszego facebookowego profilu, abyście zawsze byli na bieżąco z naszymi informacjami.


Jako Stowarzyszenie Aktywna Dąbrowa zajmujemy się nie tylko eventami! Dowiedz się w więcej o realizowanych przez nas projektach dla młodzieży.

Last modified: 01.08.2023
Close