Współorganizujemy Świąteczną Zbiórkę Słodyczy

Data:
10 gru 2018,
o godz.: Cały dzień


.Rusza Świąteczna Zbiórka dla Dzieci z Dąbrowy Górniczej

Lokalni działacze społeczni rozpoczynają zbiórkę rzeczową pod nazwą Świąteczna Zbiórka dla Dzieci z Dąbrowy. Dlatego zapraszamy Was do trzech punktów w mieście oraz zachęcamy do przynoszenia słodyczy oraz artykułów szkolnych. Dzięki waszym podarunkom w okresie świątecznym obdarowane zostaną najbardziej potrzebujące dzieci z Dąbrowy Górniczej.

Łukasz Kolber, Fundacja Godne Życie oraz Piotr Seremet, Stowarzyszenie Aktywna Dąbrowa zapraszają wszystkich mieszkańców Dąbrowy Górniczej i okolic do włączenia się do zbiórki świątecznej na rzecz dąbrowskich dzieci.

Słodycze i drobne artykuły szkolne można pozostawić w Miejskie Centrum Informacji w CH Pogoria. Punkt zbiórki spotkacie również w Centrum Aktywności Obywatelskiej oraz w Dziecięca Fabryka Kreatywności (Zielony Domek). Punkt znajduje się także w  Akademia Wyobraźni Dziecięcej (Budynek Warsztatów Terapii Zajęciowej) ul. Św. Antoniego 107.

Zbiórka w wyżej wymienionych punktach trwa do 10.12.2018

Spotkacie nas również w trakcie meczu MKS Dąbrowa Górnicza– Anwil Włocławek w Hali Centrum, 15.12.2018.

Należy pamiętać, że nie wszystkie spośród tych dzieci, podczas Świąt Bożego Narodzenia będą miały okazję wspólnie z rodziną zasiąść przy suto zastawionym stole. Wielu z nich dotkliwie doskwiera ubóstwo. Z pewnością nie będą mogły obdarować się prezentami i cieszyć się z tego, że są razem. Decydując się na ten pełen życzliwości gest podarujemy dzieciom, nie tylko symboliczny podarunek, ale przede wszystkim uśmiech oraz wiarę w to, że są jeszcze ludzie ogromnego serca, którym nieobojętny jest ich los.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału w zbiórce.

Dziękujemy za wsparcie Świąteczna Zbiórka dla Dzieci!

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału w zbiórce. Dziękujemy naszymi partnerom: Centrum Aktywności Obywatelskiej w Dąbrowie Górniczej, Szkoła Języków Obcych Perfekt. Centrum Handlowe PogoriaDG Miejskie Centrum Informacji oraz MKS Dąbrowa Górnicza Koszykówka.

Last modified: 08.08.2023
Close