Zmierz się z 24h biegiem!

Data:
09 cze 2018 - 10 cze 2018,
o godz.: Cały dzień

Miejsce:
Park Hallera,
Park Hallera,
Dąbrowa Górnicza


Ultramaraton DG24h – biegnij cały dzień!

Ultramaraton DG24h to będzie wyjątkowe biegowe wydarzenie na mapie Dąbrowy Górniczej. Po kilku edycjach świetnie odbieranego maratonu przez Pustynię Błędowską postanowiliśmy wprowadzić jeszcze bardziej wymagający bieg ultra do naszego miasta!

9 czerwca, punktualnie w samo południe, w samym sercu naszego miasta, wystartują biegacze na trasę 24-godzinnego biegu! O północy dołączą do nich Ci, którzy chcą sprawdzić się na tej samej trasie ale w czasie 12h. Bieg indywidualny na 12h i 24h to nie jedyna szansa wystartowania w tym ultra biegu. Zapraszamy również sztafety 4 osobowe (minimum jedna pani) na zmierzenie się z czasem 24h!

Koniec biegu równo po 24h, liczy się ilość przebiegniętych okrążeń + te metry, na których zastała nas 24 godzina biegu! Gotowi?

Więcej informacji o biegu Ultramaraton DG24h, aktualności oraz przede wszystkim zdjęcia z imprezy znajdziecie w wydarzeniu na FB. Zachęcamy Was również do polubienia naszego facebookowego profilu, abyście zawsze byli na bieżąco z naszymi informacjami.


Jako Stowarzyszenie Aktywna Dąbrowa zajmujemy się nie tylko biegami! Dowiedz się w więcej o realizowanych przez nas projektach dla młodzieży.

Last modified: 10.08.2023
Close