Nowe wyzwanie przed Wami!

Data:
06 paź 2013,
o godz.: 11:30

Miejsce:
Pogoria II,
ul. Żeglarska,
Dąbrowa Górnicza


Dycha Spadających Liści – nasz nowy bieg!

Po dobrym przyjęciu Dychy Aktywnych czas na nowy bieg. Tym razem zapraszamy Was w atmosferze pierwszych opadających jesiennych liści. Gdy słońce grzeje coraz mniej, a dni coraz krótsze proponujemy Wam bieg Dycha Spadających Liści. Trasa to około 10 kilometrowa asfaltowa pętla łącząca Park Zielona ze wszystkim dobrze znaną trasą biegową dookoła jeziora Pogoria III w Dąbrowie Górniczej. Bieg rozpoczyna się się przy molo, biegniemy w kierunku Parku Zielona gdzie po nawrocie, wracamy w kierunku Pogorii III i wbiegamy na ścieżkę prowadząca wokół jeziora.

Pakiety i wpisowe na zawody

Pakiety startowe możecie odbierać w biurze zawodów od godziny 10:00 do 11:30. O ile macie taką możliwość, bądźcie po swój pakiet możliwie jak najwcześniej. Dzięki temu Wy spędzicie trochę mniej czasu w kolejce, a nam ułatwi to pracę.  Pamiętajcie również aby mieć przy sobie dokument tożsamości, którym potwierdzicie, że Wy to Wy. Jest to szczególnie istotne w przypadku zawodników, którzy swój start opłacili przed zawodami.

Start odbędzie się tradycyjnie przy molo, punktualnie o 12:00.

Pomiar czasu odbędzie się za pomocą elektronicznego pomiaru czasu. W pakiecie startowym otrzymacie chip, który należy przymocować do Waszego buta. Prosimy abyście po przebiegnięciu linii mety, nie przechodzi pod bramą Start/Meta. W tym miejscu znajduje się odbiornik sygnału i taki spacer może spowodować, że Wasz wynik będzie niepoprawny.

Więcej informacji o biegu Dycha Spadających Liści, aktualności oraz przede wszystkim zdjęcia z imprezy znajdziecie w wydarzeniu na FB. Zachęcamy Was również do polubienia naszego facebookowego profilu, abyście zawsze byli na bieżąco z naszymi informacjami.

Zobacz jak wyglądała Dycha Spadających Liści w poprzednich latach!

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jeśli ciekawi Cię kiedy odbywała się Dycha Spadających Liści w poprzednich latach, to specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy poniżej spis wszystkich edycji. Lista zawiera biegi, które się odbyły przed i po tym, o którym teraz czytasz: 4. edycja – 20163. edycja – 20152. edycja – 20141. edycja – 2013.


Jako Stowarzyszenie Aktywna Dąbrowa zajmujemy się nie tylko biegami! Dowiedz się w więcej o realizowanych przez nas projektach dla młodzieży.

Last modified: 08.08.2023
Close