Nasz pierwszy zorganizowany bieg!

Data:
13 maj 2012,
o godz.: 11:30

Miejsce:
Pogoria II,
ul. Żeglarska,
Dąbrowa Górnicza


Pierwszy Bieg Aktywnych

Tak to się zaczęło! Nasz pierwszy zorganizowany bieg. Pierwszy Bieg Aktywnych startował przy ulicy Zakładowej, tuż przy ścieżce prowadzącej w kierunku Pogorii II – Bagrów. Dziś napisalibyśmy ścieżce prowadzącej do molo na Bagrach, ale ono powstało dopiero 6 lat później. Trasa prowadziła po pętli okalającej Pogorię II – Bagry. W większości znacie tą trasę z innych naszych biegów Świetlika czy Przodownika. To blisko 5 kilometrową pętla po lesie rozdzielającym Pogorię I od Pogorii III. Na trasie nie brakuje błota, podbiegów i trudniejszych technicznie fragmentów trasy, czyli tego wszystkiego czego można spodziewać się na biegu crossowym.

Więcej informacji o Pierwszym Biegu Przodownika, aktualności oraz przede wszystkim zdjęcia z imprezy znajdziecie w wydarzeniu na FB. Zachęcamy Was również do polubienia naszego facebookowego profilu, abyście zawsze byli na bieżąco z naszymi informacjami.


Jako Stowarzyszenie Aktywna Dąbrowa zajmujemy się nie tylko biegami! Dowiedz się w więcej o realizowanych przez nas projektach dla młodzieży.

Last modified: 08.08.2023
Close