Gotowi na błoto? Gotowi na ścieżki? Gotowi na leśne bieganie?

Data:
01 maj 2019,
o godz.: 11:30

Miejsce:
Pogoria II,
ul. Żeglarska,
Dąbrowa Górnicza


VII Bieg Przodownika czeka na Was!

Czas na VII Bieg Przodownika! Spotkajmy się znów aby rywalizować ramię ramię na pętli okalającej Pogorię II – Bagry. Trasa to  blisko 5 kilometrową pętla po lesie rozdzielającym Pogorię I od Pogorii III. Na trasie nie zabraknie błota, podbiegów i trudniejszych technicznie fragmentów trasy, czyli tego wszystkiego czego można spodziewać się na biegu crossowym.

Pakiety i wpisowe na zawody

Pakiety startowe możecie odbierać w biurze zawodów od godziny 8:30 do 11:30. O ile macie taką możliwość, bądźcie po swój pakiet możliwie jak najwcześniej. Dzięki temu Wy spędzicie trochę mniej czasu w kolejce, a nam ułatwi to pracę.  Pamiętajcie również aby mieć przy sobie dokument tożsamości, którym potwierdzicie, że Wy to Wy. Jest to szczególnie istotne w przypadku zawodników, którzy swój start opłacili przed zawodami.

Start odbędzie się tradycyjnie przy molo, punktualnie o 12:00.

Pomiar czasu odbędzie się za pomocą elektronicznego pomiaru czasu. W pakiecie startowym otrzymacie chip, który należy przymocować do Waszego buta. Prosimy abyście po przebiegnięciu linii mety, nie przechodzi pod bramą Start/Meta. W tym miejscu znajduje się odbiornik sygnału i taki spacer może spowodować, że Wasz wynik będzie niepoprawny.

Więcej informacji o VII Bieg Przodownika, aktualności oraz przede wszystkim zdjęcia z imprezy znajdziecie w wydarzeniu na FB. Zachęcamy Was również do polubienia naszego facebookowego profilu, abyście zawsze byli na bieżąco z naszymi informacjami.

Więcej zdjęć wykonanych dla nas przez AGRR z imprezy znajdziesz klikając ten link.

Zobacz jak wyglądały poprzednie edycje Biegu Przodownika!

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jeśli ciekawi Cię kiedy się odbyły pozostałe edycje Biegu Przodownika, to specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy poniżej ich spis. Lista zawiera biegi, które się odbyły przed i po tym, o którym teraz czytasz: 9. edycja – 2022, 8. edycja – 20207. edycja – 20196. edycja – 20185. edycja – 20174. edycja – 20163. edycja – 2015, 2. edycja – 20141. edycja – 2013.


Jako Stowarzyszenie Aktywna Dąbrowa zajmujemy się nie tylko biegami! Dowiedz się w więcej o realizowanych przez nas projektach dla młodzieży.

Last modified: 11.08.2023
Close