Bieg przodownika tym razem inaczej. #zostanwdomu

Data:
01 maj 2020 - 15 maj 2020,
o godz.: Cały dzień


Bieg Przodownika #zostanwdomu

Zmieniamy zasady! Edycja Bieg Przodownika #zostanwdomu, będzie wyjątkowa – tak jak w wyjątkowym czasie teraz przyszło nam żyć. Ale sportowa wytrwałość pozwoli nam go przetrwać w sile i zdrowiu! Dlatego chcemy Was zaprosić do zabawy!
Każdy kto do końca trwania rywalizacji opłaci „startowe”, które w całości przeznaczamy na pokrycie kosztów przesyłki i w dniach 1-15 maja, wrzuci do wydarzenia zrzut ekrany ze Strava, Endomondo, Garmin czy każdego innego trackera, lub po prostu udokumentuje w jakiś sposób swoją aktywność fizyczną otrzyma medal za start w Biegu Przodownika i numer startowy.
Trening może być dowolny. Obecne zalecenia służb wskazują, że najprawdopodobniej możecie nawet móc w pojedynkę przebiec klasyczną trasę Biegu Przodownika. Ale pamiętajcie bieganie to nie jest to warunek! Jeśli ktoś obawia się o swoje zdrowie, lub jest poddany kwarantannie, może wykonać dowolny inny trening, nawet w domu. Ustalmy wspólnie taki niepisany warunek aby ta aktywność, na którą się zdecydujecie była o podobnym obciążeniem jakie generuje trasa Biegu Przodownika – czyli 5km na bieżni, 30-60min ćwiczeń czy jakieś mocne kardio.
Każda osoba, która weźmie udział w wydarzeniu i spełni warunki przedstawione w regulaminie, weźmie udział w konkursie. Spośród opublikowanych przez Was aktywności wytypujemy 4 naszym zdaniem najciekawsze i uhonorujemy je voucherem o wartości 50 zł do Local Kava

Więcej informacji o Bieg Przodownika #zostanwdomu, aktualności oraz przede wszystkim zdjęcia z imprezy znajdziecie w wydarzeniu na FB. Zachęcamy Was również do polubienia naszego facebookowego profilu, abyście zawsze byli na bieżąco z naszymi informacjami.

Zobacz jak wyglądały poprzednie edycje Biegu Przodownika!

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jeśli ciekawi Cię kiedy się odbyły pozostałe edycje Biegu Przodownika, to specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy poniżej ich spis. Lista zawiera biegi, które się odbyły przed i po tym, o którym teraz czytasz: 9. edycja – 2022, 8. edycja – 20207. edycja – 20196. edycja – 20185. edycja – 20174. edycja – 20163. edycja – 2015, 2. edycja – 20141. edycja – 2013.


Jako Stowarzyszenie Aktywna Dąbrowa zajmujemy się nie tylko biegami! Dowiedz się w więcej o realizowanych przez nas projektach dla młodzieży.

Last modified: 27.07.2023
Close