Na zakończenie każdego z naszych projektów prosimy uczestników o przygotowanie materiałów podsumowujących. Chcemy się dzielić i chcemy lepiej zapamiętać to wszystko co nam towarzyszyło przez te kilkanaście wspólnych dni. Dlatego zobaczcie te bez wątpienia wyjątkowe dla nas grafiki! Plakaty wykonane przez uczestników ostatniego projektu. Są dla nas szczególne, bo podsumowują wspólnie spędzony czas oraz pracę jaką razem wykonaliśmy.

Tak o plakatach napisali ich twórcy:

Plakaty motywacyjne, które stworzyliśmy w ramach projektu wymiany młodzieży „City of Past, City of Future”, wykraczają poza zwykłe wyobrażenia, stając się atrakcyjną wizualną narracją. Przekazują one istotę naszej wspólnej podróży w kierunku inteligentnej i integracyjnej przyszłości miejskiej. W swoich projektach każdy plakat jest przejmującym świadectwem fundamentalnych wartości innowacji, różnorodności i tolerancji, które przyświecały naszym wspólnym poszukiwaniom.

Miasto przyszłości jest płótnem możliwości, na którym wyobraźnia nie zna granic.


City of past, city of future (miasto przeszłości, miasto przyszłości) – tutaj historia i innowacje płynnie się przeplatają.


Wędruj przez miasto przyszłości wchodząc do kapsuły czasu pełnej wspomnień.


Miasto przyszłości jest latarnią postępu, zawsze przesuwającą granice tego, co możliwe.


Poczuj urok miasta z przeszłości, w którym tradycje i opowieści są wplecione w jego tkankę.


Plakat w formie PDF można pobrać klikając poniższą grafikę.


Więcej o naszym projekcie, który w ramach wsparcia Erasmus+ odbył się w czerwcu tego roku w Zawoi oraz Będzinie i Dąbrowie Górniczej znajdziecie w zakładce projektów pod nazwą City of past, city of future.

Znajdziecie tam bardziej szczegółowe informacje, przez które lepiej zrozumiecie plakaty wykonane przez uczestników, które prezentujemy Wam powyżej.


Last modified: 10.06.2024
Close